9 maja wszystkie klasy I-III wzięły udział w warsztatach plastyczno-przyrodniczych „Drzewko Życia”.
Drzewko życia od zawsze pojawia się jako motyw w sztuce i wzornictwie. Symbolizuje potrzebę kontaktu z naturą, jest również jest symbolem silnych więzi rodzinnych i ich trwałości.
W czasie zajęć uczestnicy ozdabiali drewniane drzewka, pracując ze sztucznym mchem chrobotkiem oraz umieszczali na nich kolorowe serduszka – jako symbol miłości do bliskich.
Uczniowie byli zachwyceni oraz bardzo zaangażowani w pracę z naturalnymi materiałami.