Aktualności

          • TYDZIEŃ DLA BEZPIECZEŃSTWA

          • W ostatnich dniach roku szkolnego nasza szkoła włącza się w ogólnopolską akcję „Tydzień dla Bezpieczeństwa”, której celem jest przypomnienie najważniejszych zasad dbania o zdrowie, bezpieczeństwo i odpowiedzialne zachowanie podczas wakacyjnego wypoczynku.

            To dobry moment, aby utrwalić wiedzę, która może pomóc uniknąć niebezpiecznych sytuacji podczas letnich wyjazdów, aktywności sportowych oraz codziennego korzystania z internetu.

            Współczesny świat daje nam wiele możliwości, ale stawia również nowe wyzwania. Dlatego warto przypomnieć sobie podstawowe zasady bezpiecznego korzystania z sieci, ochrony prywatności i odpowiedzialnego poruszania się w przestrzeni cyfrowej.

            Bezpieczeństwo to także odpowiedzialne zachowanie na drogach. Wakacje sprzyjają wycieczkom rowerowym, przejażdżkom hulajnogą czy aktywnemu spędzaniu czasu na świeżym powietrzu.

            Warto przypomnieć sobie najważniejsze zasady ruchu drogowego oraz zadbać o odpowiednie wyposażenie.

            Szczególną uwagę warto zwrócić na ochronę głowy podczas jazdy na rowerze, hulajnodze czy rolkach. Kask to niewielki element wyposażenia, który może uchronić przed bardzo poważnymi konsekwencjami upadku. 

            Wakacje to także czas wyjazdów nad jeziora, rzeki i morze.

            Woda daje wiele radości, ale wymaga rozwagi i przestrzegania zasad bezpieczeństwa.

            Korzystajmy wyłącznie ze strzeżonych kąpielisk, stosujmy się do poleceń ratowników i nigdy nie przeceniajmy własnych umiejętności. Odpowiedzialne zachowanie nad wodą pozwala uniknąć wielu niebezpiecznych sytuacji i sprawia, że letni wypoczynek pozostaje źródłem wyłącznie dobrych wspomnień.

            Wielu uczniów spędzi wakacje również na górskich szlakach. Piękne krajobrazy zachęcają do wędrówek, jednak góry wymagają odpowiedniego przygotowania i rozsądku.

            Przed wyjściem na szlak warto sprawdzić prognozę pogody, odpowiednio zaplanować trasę oraz zabrać niezbędny ekwipunek. Należy dostosować trasę do swoich możliwości i pamiętać, że bezpieczeństwo zawsze powinno być ważniejsze niż ambitne plany.

            Zachęcamy wszystkich uczniów, rodziców i nauczycieli do zapoznania się z przygotowanymi materiałami. Niech przypomniane zasady pomogą nam spędzić wakacje w sposób odpowiedzialny, bezpieczny i świadomy. Pamiętajmy - bezpieczeństwo zaczyna się od codziennych, rozsądnych decyzji!

          • KLESZCZOOCHRONA

          • Jak co roku klasy 1-3 wzięły udział w kampanii edukacyjnej Nie bądź atrakcyjny dla kleszczy - Lekcja Kleszczoochrony. Wychowawcy przeprowadzili z uczniami zajęcia, których celem było propagowanie podstawowych zasad ochrony przed kleszczami i uświadomienie jak groźne choroby mogą przenosić. Dzieci dowiedziały się również jak prawidłowo usunąć kleszcza i że jest możliwość skorzystania ze szczepień ochronnych. Do realizacji zajęć wykorzystano materiały multimedialne oraz edukacyjne z kampanii.

          • SPOTKANIE Z PRACOWNIKAMI STACJI SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNEJ W TYCHACH

          • W dniu 12.06.2026 odbyło się spotkanie z pracownikami Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Tychach dla klas II i III. Uczniowie wzięli udział w grze terenowej Wybierz zdrowie oraz zajęciach dotyczących ochrony przed kleszczami. Podczas zajęć uczniowie zapoznali się z zasadami dbania o zdrowie m. in. poprzez aktywność fizyczną. Dowiedzieli się również jak rozpoznać kleszcza, jak należy się ubierać, aby zminimalizować ryzyko ukąszenia oraz jakie choroby przenosi.

            Zajęcia były dla uczniów bardzo inspirujące, a wiedzę, którą zdobyli podczas warsztatów na pewno wykorzystają podczas wakacyjnych wędrówek po lesie.

          • DZIEŃ RODZINY I POŻEGNANIE KLASY III

          • 12 czerwca w klasie 3c odbył się Dzień Rodziny połączony z uroczystym pożegnaniem klasy trzeciej.

            W wydarzeniu uczestniczyli uczniowie, rodzice i rodzeństwo. Uroczystość rozpoczęła się od występów artystycznych przygotowanych przez dzieci, które wzbudziły wiele wzruszeń i radości.

            Po części oficjalnej na wszystkich uczestników czekał słodki poczęstunek. Następnie wspólnie spędzaliśmy czas podczas rodzinnego pikniku i grilla. Była to doskonała okazja do rozmów, integracji oraz podsumowania trzech lat wspólnej nauki i współpracy.

            Serdecznie dziękujemy wszystkim za obecność, zaangażowanie i stworzenie wyjątkowej, rodzinnej atmosfery.

          • WYCIECZKA DO KATOWIC

          • 10 czerwca uczniowie klasy 8b udali się na wycieczkę edukacyjno-integracyjną do Katowic. Pierwszym punktem wyjazdu był spacer, podczas którego uczniowie mogli podziwiać architekturę miasta. Następnie młodzież udała się do Muzeum Śląskiego, gdzie w ramach edukacji regionalnej, wzięła udział w lekcji muzealnej „Dziedzictwo – Górny Śląsk kiedyś i dziś”. Celem zajęć było przybliżenie uczniom bogactwa kulturowego Śląska. Uczniowie dowiedzieli się m.in. co kształtowało śląską kulturę na przestrzeni wieków, jak istotną rolę miał przemysł, głównie górnictwo na rozwój regionu oraz poznali sylwetki osób, które znacząco wpłynęły na rozkwit ziemi śląskiej. Po wizycie w muzeum ósmoklasiści udali się do laserowego centrum rozrywki Laserhouse, gdzie wzięli udział w zabawach integracyjnych. Jak sami uczniowie przyznali, było tam dużo radości, śmiechu i wspaniałych wrażeń, które długo pozostaną w ich pamięci.

          • SPORTOWY PIKNIK RODZINNY

          • Kolejny Sportowy Piknik Rodzinny za nami. Odbył on się 29 maja 2026 na boisku gminnym w Gostyni, aby uczcić Dzień Dziecka. Zorganizowane przez Szkołę Podstawową im. Bohaterów Września 1939 w Gostyni i Radę Rodziców wydarzenie tradycyjnie przyniosło wszystkim wiele radości, uśmiechu i mile spędzonego czasu. Przyczyniły się do tego w ogromnej mierze atrakcje, które czekały na jego uczestników. Można wśród nich wymienić dmuchańce, fotobudkę, stanowiska z artystycznym malowaniem twarzy, zaplataniem warkoczyków, formowaniem balonów w kształty, bransoletkami czy tatuażami.

            Wydarzenie to swoją obecnością wyróżnili znamienici goście. Piknik odwiedziła wójt Gminy Wyry, Joanna Pasierbek – Konieczny oraz wicewojewoda  śląski, Michał Kopański. Jesteśmy bardzo wdzięczni za ich przybycie.

            Piątkowy piknik nie był jedynie okazją do zakosztowania odrobiny beztroski i przyjemności. Posiadał on również charakter edukacyjny, kształtował odpowiednie zachowania społeczne, postawy prozdrowotne oraz promował wartości takie jak, empatia, szacunek i wrażliwość na dobro innych. Na piknik zaproszeni zostali państwo Huculakowie, którzy jako medycy bardzo chętnie dzieli się swoją cenną wiedzą. Na przygotowanym przez nich stanowisku, można było przypomnieć sobie i utrwalić zasady udzielania pierwszej pomocy. Dwa kolejne punkty imprezy także dostarczyły wszystkim wielu ekscytujących przeżyć, jak również wartości edukacyjnych. Przybyli przedstawiciele Ochotniczej Straży Pożarnej przygotowali dla uczestników sprawdzian wiedzy pożarniczej, pokaz sprzętu strażackiego oraz prezentację wozu bojowego. Z kolei, przygotowane przez pana Jana Gröbnera stanowisko historyczne proponowało uczestnikom liczne ciekawostki na temat rycerzy, a zaprezentowany na scenie pokaz rycerski zapewnił ogrom emocji i  wrażeń.  Zainteresowaniem cieszyła także gra terenowa o charakterze ekologicznym o wdzięcznej nazwie „Lufcik na tropie czystego powietrza” przygotowana przez panią Halinę Płoneczkę, pracownika Urzędu Gminy Wyry.

            Na kolejnych stanowiskach uczniowie mogli szlifować swoją formę fizyczną biorąc udział w konkurencjach i konkursach sportowych lub rozwijać zdolności artystyczne na warsztatach plastycznych i  próbując malowania wielkoformatowego.

            Wielu wrażeń i wzruszeń dostarczyła jak co roku piknikowa scena. Można było podziwiać na niej przygotowane specjalnie na tę okazję występy uczniów klas 1-3 oraz popisy laureatów Szkolnego Konkursu  Mam Talent w klasach 4-8. Czas muzycznie umilał nam niezawodny prezenter radiowy -  Sławek „Rybka” Rybczyński.

            Po tak wielu atrakcjach odrobina wytchnienia i smacznej kuchni czekała na uczestników pikniku w przygotowanej przez organizatorów strefie gastronomicznej. Można było skosztować tam pysznych zup, smalcu, pasztetów, kiełbasy z grilla, napić się gorącej kawy, herbaty czy orzeźwiających napojów. Na wielbicieli słodyczy czekały ciasta upieczone przez rodziców, a na uczniów słodkie i słone przekąski takie jak, popcorn i żelki oraz lody  ufundowane dla naszych uczniów przez Radę Rodziców. Każdy mógł wybrać dla siebie coś odpowiedniego.

            Tegoroczny Sportowy Piknik Rodzinny przyniósł nam ogrom pozytywnych wrażeń, ciekawych przeżyć i niezapomnianych wspomnień, które pozostaną w naszej pamięci na długo. Chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tego wydarzenia – nauczycielom, rodzicom, pracownikom administracji i obsługi, sponsorom, uczniom i wolontariuszom. Niezaprzeczalnie obchody Dnia Dziecka były huczne i radosne. Bowiem jak głosiło hasło przewodnie tegorocznego pikniku „Rodzina to najważniejsza drużyna, w której grasz.”

          • DZIEŃ DZIECKA

          • Z okazji Dnia Dziecka życzymy wszystkim uczniom wielu powodów do uśmiechu, spełnienia marzeń, radości z odkrywania świata oraz beztroskich chwil każdego dnia. Niech dziecięca ciekawość i energia nigdy Was nie opuszczają!

            Serdeczne życzenia składają Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne.

          • WYNIKI KONKURSU

          • W maju ogłoszono wyniki Szkolnego Konkursu Języka Angielskiego dla klas 4-8.

            Tak przedstawiają się zwycięzcy w poszczególnych kategoriach wiekowych:

            KLASY IV:

            Kamil Deghidy, kl. 4c

            KLASY V:

            Kornelia Kuc, kl. 5c

            KLASY VI (ex aequo):

            Róża Porwolik, kl. 6c

            Hanna Kielewska, kl. 6b

            Julia Koczy, kl. 6a

            KLASY VII (ex aequo):

            Natalia Skrobol, kl.7b

            Grzegorz Malara, kl. 7b

            Tymoteusz Sieradzki, kl.7b

            KLASY VIII (ex aequo):

            Lena Danielczyk, kl.8c

            Oliwier Krymer, kl.8b

            Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

          • SUKCESY W KANGURZE MATEMATYCZNYM

          • Nadeszły długo wyczekiwane wyniki tegorocznej edycji Międzynarodowego Konkursu Matematycznego Kangur, który odbył się 19 marca. Konkurs od lat cieszy się popularnością wśród uczniów, rozwijając zainteresowania matematyczne oraz umiejętność logicznego myślenia.

            Z radością informujemy, że uczniowie Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Września 1939 w Gostyni osiągnęli bardzo wysokie wyniki. Łącznie dziesięcioro uczniów zostało docenionych za swoje osiągnięcia i odebrało dyplomy oraz nagrody przekazane przez regionalnego organizatora konkursu – Śląskie Stowarzyszenie Oświatowe DELTA.

            W konkursie uczestniczyło 77 uczniów naszej szkoły. Wśród nagrodzonych znalazło się dwoje uczniów z wynikiem bardzo dobrym oraz ośmioro uczniów, którzy uzyskali wyróżnienia. Ich osiągnięcia są powodem do dumy dla całej społeczności szkolnej.

            Największy sukces odniosła Marta Drobik z klasy 2b, która uzyskała wynik bardzo dobry w kategorii „Żaczek”. Jej osiągnięcie ma szczególny wymiar, ponieważ zajęła 1. miejsce w powiecie mikołowskim oraz 2. miejsce w regionie katowickim, plasując się w gronie najlepszych młodych matematyków. Wysokie lokaty w klasyfikacji powiatowej zajęli również: Jakub Kruk z klasy 2c, który zdobył wyróżnienie w tej samej kategorii i zajął 2. miejsce w powiecie oraz Ewa Kłopot z klasy 5c, która uzyskała wynik bardzo dobry w kategorii „Beniamin” i uplasowała się na 5. miejscu w powiecie. Wyróżnienia otrzymali także: Kajetan Pasierbek (kl. 2a), Blanka Niziałek (kl. 3a), Nikodem Wiśniewski (kl. 3b), Kinga Łakota (kl. 3c), Jakub Budz (kl. 4a), Natalia Łakota (kl. 4c) i Hanna Szulc (kl. 8b).

            Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym oraz pozostałym uczestnikom konkursu. Życzymy dalszego rozwijania matematycznych pasji, wytrwałości w podejmowaniu nowych wyzwań oraz kolejnych sukcesów w przyszłych edycjach „Kangura Matematycznego”.

          • WYCIECZKA DO CHLEBOWEJ CHATY

          • 25 oraz 27 maja 2026 roku klasy pierwsze wybrały się na wycieczki do „Chlebowej Chaty” w Górkach Małych.

            Celem naszej wyprawy było przybliżenie życia naszych przodków poprzez udział w warsztatach rzemieślniczych. Podczas zajęć poznaliśmy podstawowe zboża oraz dawne maszyny rolnicze. Największą frajdą były jednak wyzwania praktyczne:

            próby młócenia cepami,

            mielenie zboża na żarnach i osiewanie mąki,

            własnoręczne formowanie i wypiek podpłomyków.

            Prowadzący zdradzili nam też tajniki dawnego gospodarstwa. Zobaczyliśmy, jak wyglądało pozyskiwanie miodu oraz pokaz sprzętu pasiecznego, połączony z ciekawostkami z życia pszczół. Krok po kroku prześledziliśmy też proces powstawania nabiału, biorąc czynny udział w:

            oddzielaniu śmietany od mleka,

            ubijaniu masła i formowaniu go w ozdobne kostki,

            produkcji domowego twarogu.

            Kolejnym etapem wycieczki była wspólna degustacja efektów naszej pracy: ciepłych podpłomyków, świeżego masła, twarogu i serwatki. Po pracy przyszedł czas na zasłużony relaks i zabawę na starych traktorach oraz wozach.

            To była wspaniała, żywa lekcja historii, która na długo pozostanie w naszej pamięci.

          • DZIEŃ STRATEGII UCZENIA SIĘ

          • W piątek, 22 maja 2026 zorganizowany został w Szkole Podstawowej im. Bohaterów Września 1939 w Gostyni  Dzień Strategii Uczenia Się.  Inicjatywa ta miała na celu pogłębienie świadomości uczniów dotyczącej preferowanych stylów i strategii uczenia się, ulepszenie technik nauki oraz zwiększenie autonomii uczniów, która wymieniana jest przez specjalistów jako jeden z nadrzędnych celów współczesnej edukacji. Z racji tego, na specjalnie przygotowanym z tej okazji stanowisku uczniowie mogli wykonać quiz ujawniający ich dominujące style uczenia się, a tym samym wziąć udział w loterii z nagrodami, jak również zapoznać się z różnorodnymi oryginalnymi strategiami uczenia się, a także zagrać w edukacyjne planszówki. Na chętnych czekały ulotki podsumowujące wszystkie te informacje. Dodatkowo, uczniowie mogli wziąć udział w „Queście Kolorów” – grze terenowej wymagającej od nich sprawności fizycznej i ogromnej spostrzegawczości. Mamy nadzieję, że Dzień Strategii Uczenia Się na stałe zagości w kalendarzu imprez szkolnych i przyczyni się do uzyskiwania coraz lepszych wyników w nauce naszych uczniów.

          • SUKCES W KONKURSIE

          • Z przyjemnością informujemy, że w powiatowym konkursie plastycznym „Świat w innym spektrum”, organizowanym przez Szkoła Podstawowa nr 3 w Mikołowie, uczniowie naszej szkoły uzyskali następujące wyniki:

            II miejsce – Jakub Kurtek

            III miejsce – Daniel Matuszczyk

            wyróżnienie – Igor Kondziela

            Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

          • SUKCES W KONKURSIE INSTALOGIK!

          • Wielki sukces Ewy Kłopot w konkursie InstaLogik!

            Z ogromną radością i dumą informujemy, że uczennica naszej szkoły, Ewa Kłopot, odniosła wspaniały sukces w Ogólnopolskim Konkursie Matematyczno-Informatycznym InstaLogik.

            W tegorocznej rywalizacji, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem uczniów z całej Polski, Ewa wykazała się niezwykłą wiedzą oraz umiejętnością logicznego myślenia. W zmaganiach dla klas piątych zdobyła zaszczytny tytuł Laureata II stopnia!

            Konkurs InstaLogik to prestiżowe wydarzenie skierowane do wszystkich uczniów zafascynowanych matematyką oraz stawiających swoje pierwsze kroki w programowaniu. Głównym celem zmagań jest rozwijanie myślenia komputacyjnego oraz popularyzacja logicznego rozwiązywania problemów. Uczestnicy musieli zmierzyć się z trzema trudnymi etapami, które weryfikowały ich nieszablonowe podejście do zadań.

            Serdecznie gratulujemy Ewie tego wyjątkowego wyróżnienia i życzymy jej dalszych sukcesów w rozwijaniu swoich informatycznych oraz matematycznych pasji.

          • WARSZTATY MYDLARSKIE

          • 21 i 22 maja w naszej szkole zostały zorganizowane warsztaty mydlarskie, czyli kreatywne i edukacyjne zajęcia, podczas których uczniowie własnoręcznie wykonywali kolorowe i pachnące mydełka glicerynowe.

            Dzieci poznały podstawowe etapy tworzenia mydła, wybierały kształty foremek, kolory, zapachy oraz dodatki dekoracyjne. Zajęcia rozwinęły wyobraźnię, zdolności manualne oraz pobudziły zmysły naszych uczniów poprzez pracę z różnorodnymi fakturami i aromatami.

            Warsztaty mydlarskie to doskonałe połączenie nauki i zabawy!

          • WYCIECZKA DO OJCOWSKIEGO PARKU NARODOWEGO

          • 20 maja uczniowie klas 4a, 4b i 5c wybrali się do Ojcowskiego Parku NarodowegoPierwszym punktem wycieczki był spacer z przewodnikiem w okolicach Zamku w Pieskowej Skale i słynnej Maczugi Herkulesa. Następnie uczestnicy wyruszyli na pieszą wędrówkę Doliną Prądnika do Bramy Krakowskiej oraz Źródełka Miłości, poznając po drodze ciekawostki przyrodnicze i legendy związane z regionem. Po przerwie obiadowej kolejną atrakcją było zwiedzanie niezwykłej Jaskini Nietoperzowej. Na zakończenie wycieczki uczniowie uczestniczyli w zajęciach linowych prowadzonych przez doświadczonych instruktorów. Młodzieź mogła spróbować swoich sił we wspinaczce, zjeździe tyrolką oraz pokonywaniu drabinki speleo.

            Słoneczna pogoda dopisała przez cały dzień, a wszystkim uczestnikom towarzyszyły świetne humory. Wycieczka była nie tylko okazją do dobrej zabawy, ale ciekawą lekcją przyrody i historii. Dostarczyła ekstremalnych przeżyć i niezapomnianych wrażeń, dlatego na długo pozostanie w pamięci uczniów.

          • WYCIECZKA DO WROCŁAWIA

          • Klasy 5a5b uczestniczyły w dwudniowej wycieczce do Wrocławia.

            Podczas wyjazdu uczniowie mieli okazję odwiedzić nowoczesne centrum wiedzy o wodzie Hydropolis, zwiedzić najciekawsze miejsca miasta oraz wziąć udział w spacerze śladem wrocławskich krasnali. Dużo radości dostarczyła również wizyta w Muzeum Iluzji, gdzie wszyscy świetnie bawili się, odkrywając niezwykłe eksperymenty i złudzenia optyczne.

            Drugiego dnia dużą atrakcją było zwiedzanie stadionu Tarczyński Arena Wrocław, gdzie uczniowie poznali kulisy funkcjonowania obiektu sportowego. Nie zabrakło także wizyty w Wrocław Zoo i Afrykarium, które wzbudziły ogromne zainteresowanie wszystkich uczestników.

            Wycieczka przebiegła w bardzo miłej atmosferze, pogoda dopisała, a wszyscy wrócili zadowoleni i pełni niezapomnianych wrażeń.

          • MAM TALENT DLA KLAS 4-8

          • Dziś w naszej szkole odbył się wyjątkowy konkurs „Mam Talent” dla uczniów klas 4-8! 

            Na scenie nie zabrakło emocji, energii i sporej dawki talentu. Mogliśmy podziwiać śpiew, taniec, akrobatykę, występ mażoretkowy, grę na instrumentach oraz prace plastyczne. Każdy występ był wyjątkowy i pokazał, jak wiele pasji oraz odwagi mają nasi uczniowie.

            Jury konkursu miało naprawdę trudne zadanie. Po długich obradach podjęto następujące decyzje:

            Miejsce 1:
            Kosma Michalik klasa 5a
            Wiktoria Rzepka klasa 6c
            Weronika Figura klasa 7a
            Wanda Suchy klasa 8c


            Miejsce 2:
            Hanna Kolarczyk klasa 4b
            Magdalena Suchoń klasa 4c
            Weronika Kłeczek i Amelia Wycisło klasa 6a


            Miejsce 3:
            Aleksander Kłopot klasa 4b
            Natasza Sieradzka klasa 4c
            Michał Giczewski i Jakub Dziendziel klasa 7a


            Wyróżnienie:
            Zuzanna Botor i Marcelina Sobczyk klasa 4a 

            Serdecznie gratulujemy nie tylko nagrodzonym, ale wszystkim uczestnikom dzisiejszego show! 
            Oglądanie Was na scenie było prawdziwą przyjemnością i dostarczyło wielu wzruszeń oraz radości!

          • MAM TALENT KLAS 1-3

          • W dniu 20 maja, w naszej świetlicy szkolnej odbył się szkolny konkurs „Mam Talent” przeznaczony dla młodszych uczniów z klas 1-3.

            Kolejny raz mali artyści zachwycili publiczność i jury swoją kreatywnością, przygotowaniem i ukrytymi talentami. Wśród uczestników nie zabrakło małych wokalistek i tancerek. Uczniowie prezentowali również swoje talenty muzyczne grając na keyboardzie, gitarze czy ukulele. Małe gimnastyczki z zapałem i gibkością prezentowały akrobacje na materacach. Byli również uczniowie popisujący się wiedzą z zakresu motoryzacji, chemii, a także umiejętnością recytacji. Pod koniec pokazów w wesołym tonie rozbawił wszystkich mini kabaret. Podczas pokazów w tle na płótnach i sztalugach pracowały prawdziwe artystki. Wszyscy mali uczestnicy włożyli dużo serca i zaangażowania w swoje występy, ich pracę doceniło jury. Dzieci otrzymały pamiątkowe medale, dyplomy i upominki.

            Oto szczegółowe wyniki tego konkursu:

            I miejsce: Maja Machulec (akrobacje), Zuzanna Skoczykłoda (gra na instrumencie), Oskar Pintal (recytacja), Lilly Kaletta (śpiew)

            II miejsce: Zuzanna Podgórczyk i Kaja Wańczura (malarstwo), Kamil Muszer (eksperymenty chemiczne)

            III miejsce: Blanka Niziałek i Michalina Hirsz (malarstwo), Leon Kujawa (gra na instrumencie)

            Wyróżnienia:

            Kinga Łakota i Hanna Bartecka (kabaret)

            Jakub Kruk (znajomość motoryzacji)

            Gratulujemy!

    • Kontakt

      • Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Września 1939 w Gostyni
      • 32 218 76 00
        fax. 32 323 06 33
      • ul. Rybnicka 141
        43-176 Gostyń
        Poland
      • czynny od poniedziałku do piątku
        w godzinach 7.30 - 15.30
      • IrePisz_141
      • AE:PL-56590-82694-VAHIJ-26
  • Galeria zdjęć

    • brak danych