Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur” w tym roku został przeprowadzony drogą internetową za pośrednictwem platformy Dzwonek.pl. Wzięło w nim udział 35 uczniów naszej szkoły. Znamy już wyniki tegorocznej edycji:
BARDZO DOBRY WYNIK - dyplom i nagroda I stopnia:
Nikodem Graczek - uczeń klasy 4a (kategoria MALUCH) zajął I miejsce w regionie katowickim oraz I miejsce w powiecie mikołowskim,
Maja Szroborz – uczennica klasy 8a (kategoria KADET) zajęła II miejsce w powiecie.
WYRÓŻNIENIE - dyplom i nagroda pocieszenia:
Piotr Czembor – uczeń klasy 7b (kategoria KADET) zajął III miejsce w powiecie,
Patryk Orawski – uczeń klasy 7b (kategoria KADET),
Julia Litewczuk – uczennica klasy 5a (kategoria BENIAMIN),
Filip Kujawa – uczeń klasy 5b (kategoria BENIAMIN),
Franciszek Szaforz – uczeń klasy 5b (kategoria BENIAMIN),
Szymon Orawski – uczeń klasy 4a (kategoria MALUCH),
Anna Nowak – uczennica klasy 4a (kategoria MALUCH).
Gratulujemy zwycięzcom!
Wszyscy uczniowie zgłoszeni do konkursu otrzymają nagrodę uczestnictwa - układankę logiczną TANGRAM.
Beata Malcharek - szkolny koordynator konkursu