• PODRĘCZNIKI NA ROK SZKOLNY 2023/2024

•

Informujemy, że podręczniki i zeszyty ćwiczeń do obowiązkowych zajęć edukacyjnych uczniowie otrzymają bezpłatnie na początku roku szkolnego.

Rodzice uczniów uczęszczających na lekcje religii rzymskokatolickiej proszeni są o zakupienie:

• kl. 1 oraz 4 - 8 - podręczników do religii,
            • kl. 2 - 3 podręczników i zeszytów ćwiczeń do religii.

WYKAZ PODRĘCZNIKÓW

• INFORMACJE DLA RODZICÓW UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH

Drodzy Rodzice!

We wrześniu Wasze dzieci rozpoczną naukę w naszej szkole. Bardzo się z tego powodu cieszymy. Pragniemy przekazać kilka najważniejszych informacji organizacyjnych:

1. Podział dzieci na klasy zostanie dokonany w sierpniu. Listy uczniów oraz nazwiska wychowawców zostaną wywieszone w szkole w poniedziałek 28 sierpnia br.

2. W celu jak najlepszego przygotowania dzieci na ten wielki dzień, jakim jest rozpoczęcie nauki w szkole, prosimy o skompletowanie tzw. wyprawki szkolnej wg załączonej listy (przypominamy o możliwości skorzystania z programu rządowego Dobry Start 300+).

3. Informujemy, że na początku września dzieci otrzymają darmowe podręczniki i ćwiczenia (materiały edukacyjne) niezbędne do nauki w klasie pierwszej.

4. Podręczniki do nauki religii należy zakupić we własnym zakresie – tytuł podręcznika „Bóg naszym Ojcem” red. ks. S. Łabendowicz, Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu (bez zeszytu ćwiczeń).

5. Informujemy, że spotkanie organizacyjne dla Rodziców dzieci rozpoczynających naukę w klasie pierwszej w roku szkolnym 2023/2024 odbędzie się 30 sierpnia o godzinie 16:30 w świetlicy szkolnej.

Serdecznie zapraszamy!

WYPRAWKA PIERWSZOKLASISTY

Życzymy wspaniałych wakacji

Dyrekcja szkoły oraz wychowawcy klas pierwszych

•

W terminie od 03.07.2023 r. do 31.08.2023 r. sekretariat czynny w godzinach od 7:00 do 15:00.