• REKRUTACJA

• Od 6 marca do 17 marca 2023 r. odbędzie się rekrutacja dzieci do klasy pierwszej
            Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Września 1939 w Gostyni.
            Prosimy rodziców o zapoznanie się z zasadami rekrutacji oraz wypełnienie odpowiednich wniosków i złożenie ich w sekretariacie szkoły.

ZASADY I WNIOSKI DO POBRANIA

• Z przyjemnością ogłaszamy, że nasza muffinkowa akcja dla Fundacji POMÓŻ I TY zaowocowała wygraną w konkursie charytatywnym "Laptop dla szkoły".
            Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w akcję! Bez Was by się to nie udało. Pamiętajmy, że warto pomagać!

• DZIEŃ BABCI I DZIADKA

• Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim tym, co najlepsze. Zajmują szczególne miejsce w sercach dzieci i są ważnymi osobami w ich życiu. Rozpieszczają swoje wnuki, obdarzając ich bezwarunkową i wielką miłością, pocieszają i są skarbnicą niezastąpionej wiedzy oraz doświadczenia.

31 stycznia 2023 r. uczniowie klasy 3 a zaprosili swoje Babcie i Dziadków na uroczystość z okazji ich święta, aby podziękować za wszystko, co dla nich robią. Dziadkowie bardzo chętnie odpowiedzieli na zaproszenie wnucząt i licznie przybyli na uroczystość. Dzieci złożyły Babciom i Dziadkom życzenia, obdarowały swoich ukochanych gości własnoręcznie wykonanymi upominkami, a następnie zaprezentowały jasełka i zaprosiły do wspólnego kolędowania. Podczas uroczystości nie zabrakło słodkiego poczęstunku. Był to dzień pełen uśmiechów, radości oraz wzruszeń. Na pewno pozostanie na długo w pamięci zarówno dzieci jak i Dziadków.

Dziękujemy wszystkim gościom, za tak liczne przybycie i za czas, który spędzili wspólnie z nami, a rodzicom za pomoc w przygotowaniu uroczystości.